NAŠE FIRMA

Sid. pt spol. s r.o.

Snahou naší společnosti Sid. pt spol. s r.o. je poskytovat svým zákazníkům především kvalitní a komplexní služby zajištěné odborníky ve svém oboru. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každé zakázce.

01.

Rok vzniku

Stavební společnost Sid. pt spol. s r.o. vznikla v roce 2003 transformací z fyzické osoby podnikající ve stavebnictví již od roku 1994. Působíme tedy na trhu již více jak 30 let.

02.

Naše portfolio

V našem portfoliu dále naleznete opravy bytů, domů, komerčních hal a budov, výstavbu bytových jader a koupelen, půdní vestavby i nadstavby, zateplování půdních prostor, sádrokartonové konstrukce, opěrné zdi, obtokové kanály a mnoho dalších prací.

03.

Jsme zařazeni v programu ZELENÁ ÚSPORÁM

Naše firma je zapojena do programu "Nová zelená úsporám". Pokud máte zájem o dotace, neváhejte se na nás obrátit. Mám zájem o dotace

Naše firma

Stavební společnost Sid. pt spol. s r.o. vznikla v roce 2003 transformací z fyzické osoby podnikající ve stavebnictví již od roku 1994. Působíme tedy na trhu již více jak dvacet let. Společnost se postupně rozvíjela, získávala cenné zkušenosti, vychovávala a školila vlastní zaměstnance a v současné době se zabývá komplexní stavební činností, včetně poskytování služeb v projektových a inženýrských činností a v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP). Kromě standardních stavebních prací se věnujeme i rekonstrukcím památkových objektů, včetně komplexní sanace vlhkého zdiva pomocí injektážního krému proti vzlínající vlhkosti.

V našem portfoliu dále naleznete opravy bytů, domů, komerčních hal a budov, výstavbu bytových jader a koupelen, půdní vestavby i nadstavby, zateplování půdních prostor, sádrokartonové konstrukce, opěrné zdi, obtokové kanály a mnoho dalších prací. V posledních letech tvořilo velký objem našich zakázek zateplování objektů.

Jsme certifikovanou společností v řízení stavební výroby podle ČSN EN ISO 9001:2009 (systém managementu kvality, který zákazníkům nebo partnerům prokazuje, že firma Sid. pt spol. s r.o. aplikovala požadavky vybrané ISO normy, řídí se jimi a prověřuje jejich účinnost). Veškeré práce provádíme se svými zaměstnanci a ověřenými spolupracovníky v počtu 20 – 40, vlastníme a používáme ruční nářadí špičkové kvality značky HILTI, dlouhodobě spolupracujeme se subdodavatelskými firmami z oblasti řemesel.

Snahou naší společnosti Sid. pt spol. s r.o. je poskytovat svým zákazníkům především kvalitní a komplexní služby zajištěné odborníky ve svém oboru. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každé zakázce.

 

ZNAČKY

S čím pracujeme

Pracujeme s řadou významných značek.